ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

مانی گرام (MoneyGram) مشارکتش با ریپل (Ripple) را با ۱۱٫۳ میلیون دلار گسترش می دهد مانی گرام (MoneyGram) مشارکتش با ریپل (Ripple) را با ۱۱٫۳ میلیون دلار گسترش می دهدمانی گرام (MoneyGram) مشارکتش با ریپل (Ripple) را با ۱۱٫۳ میلیون دلار گسترش می دهد

MoneyGram

طبق پرونده های موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، شبکه انتقال پول مانی گرام (MoneyGram) بیش از ۱۱ میلیون دلار از شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین (blockchain) ریپل لبز (Ripple Labs) دریافت کرده است.

در بیانیه مطبوعاتی که توسط مانی گرام منتشر شد ، این شرکت اظهار داشت كه بودجه دریافتی از ریپل (Ripple) را طی دو دوره ی سه ماهه دریافت كرده است: در یک بخش ، ۸٫۹ میلیون دلار و در بخش دیگر ۲٫۴ میلیون دلار كه در مجموع ۱۱٫۳ میلیون دلار گزارش شده است. درآمد آن برای سه ماهه چهارم ۳۲۳٫۷ میلیون دلار گزارش شده است.

“مانی گرام (MoneyGram) اولین همکاری استراتژیک خود با ریپل به عنوان اولین شرکت انتقال پول که از قابلیت های بلاکچین (blockchain) به طور گسترده ای استفاده کرده است ، را گسترش داده است.”

خدمات مرتبط با خرید و فروش ریپل » https://dollarypto.com/ripple/

در پرونده های (SEC) عنوان نشده است که سرمایه گذاری ریپل برای چه مواردی استفاده خواهد شد. با این حال ، توافق مانی گرام با ریپل قبلاً به آن اجازه داده بود تا از( XRP) و محصول بلاکچین (blockchain) آن به نام (ODL) یا (On-Demand liquidity که قبلا xRapid نامیده میشد) برای تسهیل در پرداخت های مرزی استفاده کند.

سرمایه گذاری ریپل در مانی گرام با هدف توسعه و افزایش نقدینگی در بازارهای ارز خارجی توسط بلاکچین (blockchain) ریپل و فراهم آوردن سطح قابل اطمینانی از فعالیت معاملات ارز خارجی ، صورت گرفته است. این شرکت انتظار دارد که این مشارکت ، طبق برنامه ، نیازهای سرمایه در گردش را کاهش دهد و درآمد اضافی و جریان نقدی را ایجاد می کند. ”

سابقه همکاری بین مانی گرام (MoneyGram) و ریپل (Ripple)

مانی گرام از گذشته با ریپل همکاری و مشارکت مالی داشته است. این دو شرکت در ژانویه سال ۲۰۱۸ شروع همکاری خود برای ادغام ایکس ار پی (XRP) در سیستم پرداخت مانی گرام را اعلام کردند.

در ژوئن سال ۲۰۱۹ ، این دو شرکت برای مشارکت در پرداخت های مرزی و تسویه حساب های ارزی با استفاده از دارایی های دیجیتال ، به همکاری با یکدیگر پرداختند. ریپل با سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلاری ، در ماه نوامبر این همکاری را ادامه داد.

با وجود این روابط کاری نزدیک ، تمامی روش های انتقال پول توسط ریپل انجام نمی شود. اخیراً ،مانی گرام از فست سند (FastSend) ، خدماتی که امکان ارسال پول در هر زمانی را با استفاده از ویزا (Visa) فراهم می کند، رونمایی کرده است.

منبع خبر : دلاریپتو


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای mehrface.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mehrface.ir | نقشه سایت